ציורים איכותיים- טיפים


08 Nov
08Nov

בפוסט הזה תגלו טיפים מיוחדים בנושא ציורים.

1.  טיפ ראשון. לפעמים אנחנו מנסים לפתוח צבע שמן שהתייבש אז, בחנות לחומרי בניין תיקנו פלייר בגודל הפקק של שפורפרת צבע השמן ותפתחו את הפקק עם הפלייר.

כדאי לקחת את שפורפרת צבע השמן אתכם לחנות כדי לדעת איזה גודל של פלייר יתאים, כי יש צבעים גדולים ויש גם קטנים. ויש גם פליירים גדולים ופליירים קטנים. 

כדאי להתרגל לנקות את הצבעים. למרוח בתוך הפקק עם קיסם אוזניים מעט טרמפנטין ומסביב לפתח של הצבע למרוח שמן זית זה יעזור לפקק להיפתח בקלות.

2. טיפ שני. כשאני מציירת ציורים שצריך דיוק כמו ציורים של אנשים או בעלי חיים  אני משתמשת בסרגל, מגדלת, ומחשבון  לעשות את כל החישובים.

צריך להכפיל את כל נושא התמונה  תמיד באותו מספר שהחלטנו שאנחנו מגדילים אם למשל החלטנו להגדיל בשלוש אז מכפילים את העין בשלוש.  הפה בשלוש, המצח בשלוש, וככה כל התמונה תוכפל בשלוש כדי שתהייה פרופורציה. 

3. טיפ שלישי. אם נשאר צבע שמן בשפורפרת ואי אפשר להוציא עוד. אז תלכו לבית מרקחת יש שם מכשיר קטן שעשוי מפלסטיק והוא מוציא משחת שיניים שנשארה תקועה בפנים.

תכניסו את הפלסטיק הזה לצבע שמן ותסחטו את הצבע.

4. טיפ רבעי. אם רוצים למרוח ורניש שמן לקה מיוחדת לתמונה כדי שתהייה מבריקה כדאי להמתין לפחות חצי שנה כי אחרת כל התמונה תמרח .

לנקות היטב את התמונה מאבק לקנות מברשת מתאימה לשאול את בעל החנות.

אם מרססים בורניש כדאי ממרחק של שלושים ס"מ כשהתמונה שוכבת על הרצפה ואם משתמשים בשמן ורניש התמונה צריכה להיות שוכבת על הרצפה ושיהיה אור יום בבית להיזהר לא למרוח הרבה שמן ורניש שלא יוצרו פסים מהמברשת. 

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.